Інформація для покупця

До оплати приймаються


Валютаval
Обкладинка*Обложка*Cover
Південний міст. Арх. А.Гаврилов, інж. Г.Фукс та ін. 1990 р.
Московський міст. Арх. А.Добровольський, інж. Г.Фукс та ін. 1976 р.
Міст Метро. Інж. Ю.Іносов, Г.Фукс 1965 р.
Міст через Венеціанську протоку у Гідропарку. Арх. О.Ільяшенко та ін.,інж. В.Коваль 1966 р. Реконструкція 2013 р.
Міст ім. Є.О.Патона. Інж. Є.Патон та ін., арх. Б.Приймак 1953 р.
Дарницький залізничний міст. Інж. А.Баренбойм, М.Руденко та ін. 1946-1951 р.р.
Парковий пішохідний міст на о.Труханів. Інж. Л.Гомін та ін. арх. О.Заваров, В.Суворов 1957 р.
Місток через канал на Русанівці
Міст над річкою Либідь між Лисою горою і Видубицьким монастирем 40-ві роки 20 ст.
Парковий міст над Петрівською алеєю. Інж. Є.Патон (дипломна робота) 1909-1910 р.р.
Міст над вул.Інститутською біля Майдану Незалежності 2004 р.
Найстаріший київський міст над вул. Кудрявською. Інж. В.Безсмертний 1896-1897 р.р.

Мости Києва

Формат, мм: 108 x 145
Мова: українська,російська,англійська
Обкладинка: картон,висічка,УФ-лакування
В комплекті: 12 шт.
Вага, кг: 0.06
Ціна:42.00 грн.

Фотографії Ігоря Олексійовича Кропивницького

Представлені 12 шт. видових листівок поштового формату 105 х 148 мм в яскравій обкладинці з висічкою і надписом фарбою
Найменування об'єктів на зворотній стороні поштівок - українською, російською, англійською На обкладинці: Пам'ятник літописним засновникам Києва. Скульптор В. Бородай, архітектор М. Фещенко, 1982 р.

Київ - "місто на семи пагорбах", з яких відкриваються запаморочливі краєвиди, де злети і падіння проспектів та вулиць пом'якшують вигини 144 київських мостів. Здавна до наших днів зберігся тільки міст над вулицею Кудрявською, зведений в кінці ХІХ століття у мальовничій місцевості над тодішнім Вознесенським яром. Особливо популярний серед київських закоханих Парковий міст, відомий під назвою "Місток поцілунків", який з'єднує парк "Хрещатий Яр" із Міським садом. У складі архітектурного комплексу Майдану Незалежності - пішохідний місток по вулиці Інститутській. Вишуканими обручками обіймають зап'ястя головного річища Дніпра вісім великих мостів. Один з найдовших у Європі - міст імені Є.О. Патона. В'їзд на міст прикрашають пропілеї доричного ордера. Знаковою спорудою є Дарницький залізничний міст. Саме з нього почалася історія повоєнного сучасного мостобудування. Центр міста з Трухановим островом з'єднує витонченна конструкція Паркового пішохідного мосту. Міст піднято над рівнем ріки на 26 м, що забезпечує прохід під ним суден у період найвищого підняття води. На місці старовинного Ланцюгового мосту, збудованого 1853 р. Чарльзом Віньйолем, виник міст Метро. Перед в'їздом здіймаються величезні статуї "ХХ сторіччя" і "Мир". Центральну частину Гідропарку з розважальними майданчиками і пляжами Долобецького острова поєднав Венеціанський місток, реконструйований 2013 року. Ланцюг київських мостів над Дніпром з півночі і півдня завершують два вантові мости - Московський і Південний і останній дарунок місту - Залізни́чно-автомобі́льний мостови́й перехі́д — комбінований залізнично-автомобільний міст через р.Дніпро, який було споруджено у 2004-2011 роках.

Мости по праву вважаються візитівкою столиці. Галерею створених за останні десятиліття їх фотообразів, зібраних у наборі, стане чудовим подарунком на згадку про наше місто