Про видавництвоВітаємо вас на сайті видавництва «Балтія -Друк»!


Про Видавництво

Нагод для святкування у нашому житті достатньо: це дні народження і ювілеї, весілля і хрестини; звичайно ж, Новий рік, Різдво та Великдень; неофіційний, але улюблений день Святого Валентина; а ще професійні свята та корпоративні заходи – перелік можна продовжувати. Додайте до нього розмаїття смаків і настроїв, що впливають на вибір подарунку – листівки або книги.

Ваші бажання – наша турбота! Видавництво «Балтія-Друк», що 1997 року розпочало свою роботу виробництвом листівок, з 2000-го успішно розвиває напрямок туристичних путівників по Україні, а з 2001 року – подарункових альбомів та книг. Нас добре знають и люблять як співвітчизники, так й іноземні споживачі: протягом 16 років ми пропонуємо своїм клієнтам стильні, яскраві, незабутні листівки і протягом 13 років - вишукані інтелектуальні подарунки – альбоми і книжки.

Автори наших книжок – відомі українські вчені, журналісти, письменники; у їх створенні беруть участь талановиті вітчизняні митці, фотографи. Основна тематика наших видань стосується національного культурного надбання, історії, мистецтва, а також традицій та звичаїв українського народу. Враховуючи величезний попит на нашу продукцію як серед української аудиторії, так і за кордоном, ми видаємо літературу 10-ма іноземними мовами.

Сьогодні туристичні путівники «Балтії-Друк» – визнаний бренд. Цей захоплюючий, яскравий і оригінальний жанр був створений нами в Україні практично з нуля. Ретельно розроблені туристичні маршрути по містах та історичних і культурних місцях України, цікава інформація, докладні карти, кольорові ілюстрації, оригінальний дизайн і зручний формат наших путівників зроблять Ваші подорожі незабутніми!

Залишайтеся з нами – пориньте у світ захоплюючих подорожей з путівниками «Балтія-Друк», висловіть свої найкращі побажання з нашими листівками, відчуйте естетичну та інтелектуальну насолоду від наших книжок.З найкращими побажаннями
колектив видавництва «Балтія-Друк»

Наша адреса:
проспект Голосіївський, 15, Київ 03039
Тел.: +380445021047
Тел./факс: +380445021048
Моб.+380674707441
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
для замовлень:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.