Сізіф ХХ: книжка vs.політика

Автор: Костянтин Родик
ISBN: 978-617-516-011-4
Язык: украинский
Обложка: твердая
Формат, мм: 150 x 210
Обьем, стр.: 252
Вес, кг: 0,830
Цена: 736.00 грн.

Спогади про постання сучасного українського книжкового ринку на тлі Всеукраїнського рейтингу "Книжка року".
Про людей, які прищепили вітчизняній книзі світові стандарти, і про тих, хто "здавав" її корупціонерам і окупантам. Мемуарна аналітика про те, що плюс-мінус-процес триває
Інститут Івана Франка НАН України охарактеризував книгу: "Видання містить вдумливу і цікаву мемуарну аналітику автора про формування сучасного українського книжкового ринку, живий виклад експертних основ «Книги року» та її історії, характеристику окремих видань і авторів"
Коли двадцять років тому замислювався рейтинг, його головним пріоритетом було визначено: «Вияскравити, урельєфнити безперечні щорічні здобутки українського книжництва; детонувати у масовій свідомості резонанс коректного зіставлення цих здобутків з російськими аналогами (що надзвичайно важливо в умовах панування на українському ринку продукції російських видавництв); створити новітні орієнтири національної гордості». У виданні йдеться про події, що відбувались від 1998 року, про людей, які прищепили вітчизняній книжці світові стандарти, і про тих, хто «здавав» її корупціонерам та окупантам. Мемуарна аналітика про те, що плюс-мінус-процес триває. Для широкої читацької аудиторії видання послужить путівником у світі сучасної української художньої і науково-популярної літератури. Для працівників бібліотек видання стане незамінним помічником у їхній професійній діяльності.

Запрошуємо познайомитись із статтею в газеті "Україна молода", розділ Культура від 10 червня 2020 р.
"На перехресті паралельних прямих: рецензія на книжку «Сізіф XX: книжка VS. політика» Костянтина Родика"

Запрошуємо познайомитись із Відео презентації книжки на Мистецькому Арсеналі

Фотохудожник: Олександр Іванов, Костянтин Родик

Літературне редагування: Галина Родіна

Обкладинка: Дмитро Родик

  • Гортати
  • ЗМІ
  • Відео-фото
  • Про автора
  • Нагороди