Рекомендуємо

Віртуальне привітання

18 квітня
Свято:
Міжнародний день пам’яток і визначних місць, День пам’яток історії та культури
17 квітня
День Янгола:
Георгій, Йосип


17 вересня 2019 р. у Будинку митрополита презентували новий інтерактивний проект для учнів 1-5 класів “Таємниці Київської Софії”.
Цей проект Національного заповідника "Софія Київська" та видавництва “Балтія-Друк” не тільки в ігровій формі ознайомить дітей з видатною пам’яткою ХІ ст. - Софійським собором, а й стане додатковим матеріалом для методичних уроків у молодшій та середній школі.
Незабаром перші школярі пройдуть квест по новопрезентованій інтерактивній книжці “Таємниці Київської Софії”.
На маленьких учасників чекає захоплююча подорож таємничими стежинами заповідника, де вони побачать те, чого не бачать звичайні відвідувачі. Під час короткої екскурсії, з якої починається квест, учасники оглянуть історичні пам’ятки заповідника. Команда екскурсоводів зіграє роль реставраторів та дослідників давніх пам’яток. Вони покажуть дітям, як відбувається процес дослідження Софії Київської. Учасники ознайомляться з історією “Софії Київської”, потримають в руках унікальні артефакти, дізнаються що таке «графіті» і де вони знаходяться у соборі; розкриють таємниці, які приховує саркофаг Ярослава Мудрого і багато іншого. За допомогою мапи території музею діти побудують свій пошуковий маршрут, а розв’язавши ребуси, шифри й логічні загадки, і самі не помітять, як дізнаються безліч цікавих речей!
Модератором першого квесту виступить Дудар Ольга - доцент кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидат історичних наук.
Загалом захід триватиме 2 академічні години, пів години з яких відводять на ознайомчу екскурсію, а годину на сам квест.
Можливість взяти участь у інтерактиві буде тільки у перших 15 зареєстрованих учасників. Реєстрація за посиланням, або по телефону. Про наступні заходи ви завжди можете дізнатися на наших соціальних сторінках.

Д о л у ч а й т е с я:

5 жовтня 2019 р., об 11-00
у Національному заповіднику "Софія Київська"
адреса: вул. Володимирська,24


Ч е к а є м о на вас !

Інтернет магазин

Книжки про Україну мовами світу

Фотоальбоми

Путівники по містах Украини

Листівки

+38044 502 1047
+380 67 470 7441
orders@baltia.com.ua

Купити on-line