Назва нового видання, яке ще трохи віддає типографською фарбою, промовляє сама за себе… Це – книга про Київ, місто-колиску східного слов’янства, місто «на всі часи», місто, що пережило безліч історичних катаклізмів, зміну формацій і міграції цілих народів, які віками створювали його, ретельно вимальовуючи його риси, вдихаючи життя у його будинки, вулиці й площі, парки і сквери, наповнюючи його особливим, київським, духом.

Київ – місто багатолике, багатомовне, перехрестя різних цивілізацій, релігій та культур. Тож автори нової книжки і її видавці, щоб висвітити якомога більше граней його буття, вдалися до нетрадиційних прийомів викладу і новітніх видавничих технологій у намаганні створити живий образ Міста, абриси якого проступають на сторінках видання крізь призму його повсякдення.

Автори – письменник, журналіст, шанований дослідник київської старовини Віталій Ковалинський, заввідділу Музею історії міста Києва Ольга Друг та інші співробітники Музею – обрали нелегкий шлях у створенні «головного героя»: від окремого до загального. Вони як «хранителі» величезної колекції київських раритетів, зібраної Музеєм міста, віддали її на огляд читачеві, поволі розповідаючи й ілюструючи свою оповідь унікальними архівними матеріалами: документами і старими світлинами з київського буття.

Видавничий колектив, у свою чергу, працюючи над книгою, намагався якнайбільше «оживити» її, поєднати історію з сучасністю, дати можливість читачеві доторкнутись до неї рукою в прямому сенсі цього слова. Справжнім подарунком киянам стануть факсиміле деяких атрибутів старокиївського життя, що увійшли до видання у вигляді вкладок: це меню модних колись київських ресторанів, посвідчення достойників міста, запрошення на світські заходи й благодійні вечори, візитівки відомих киян, театральні квитки, старовинні листівки та інші німі свідки історії міста. У книзі ви знайдете чотири великих конверта з 21 вкладкою.

Згадати своє коріння, відчути свою причетність до київської землі, віднайти в собі київські «мітки», засумувати, а потім посміхнутись і з гордістю сказати: «Так, я – киянин!» Видання «ВІЧНИЙ КИЇВ. ЖИТТЯ ВЕЛИКОГО МІСТА» дарує таку можливість всім тим, кого випестило і заколисало це місто.

Content-banner

Internet Shop

Books about Ukraine languages ​​of the world

Photoalbums

City Guides Ukraine

Cards

+38044 502 1047
+380 67 470 7441
orders@baltia.com.ua

Buy on-line